• (NIE)ZAPOMNIANE SŁOWA

• 14 września uczniowie klasy VB w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym konkursu literacko-plastycznego (Nie)zapomniane słowa.

Spotkanie okazało się intersującą lekcją historii i języka polskiego oraz inspirującym wydarzeniem międzypokoleniowym dzięki bibliotekarzom, członkom kamieńskiego SUTW oraz pani z Zespołu Ludowego Stawnianki.

TEKST ZDJĘCIA MAŁGORZATA KULIŃSKA

• ŚWIETLICA SZKOLNA

• Dnia 06.09.2023 odbyła się weryfikacja wniosków o przyjęcie uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2023/2024.Informuję, że wnioski, które do dnia dzisiejszego zostały złożone i nie zawierały błędów formalnych rozpatrzono pozytywnie.

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY MAGDALENA CZESNOWICZ

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbyło się 4 września na nowym boisku szkolnym. Tradycyjnie przybyli na uroczystość uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Szczególnie liczną grupę stanowili rodzice uczniów klas pierwszych.

Zebranych powitała pani dyrektor Beata Grankim, pan wicedyrektor Jarosław Wołoszczak oraz pan wiceburmistrz Leszek Szefliński.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do klas.

TEKST I ZDJĘCIA MAŁGORZATA GOLUSDA

• „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” - WIELKA SZKOLNA LOTERIA!

• Nasza Szkoła po raz drugi startuje w loterii sieci Lidl Polska. Już w piątek 1 września rusza akcja „Szkoły Pełne Talentów #2”. Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia naszego udziału. „Talenciaki”, czyli kupony jakie dostajemy w sklepie przynosimy do szkoły. Można je składać w specjalnych skrzynkach, które znajdują się w sali numer 5 i 7 oraz w szkolnej szatni.

Można także samodzielnie zeskanować kod QR z kuponu, przypisując go do naszej placówki. Zachęcamy Was wszystkich do udziału. Jest to kolejna szansa na nagrody między innymi sprzęt sportowy, elektroniczny czy też różnego rodzaju pomoce naukowe, które wzbogacą naszą placówkę.

Poczujmy razem drużynową moc z „Talenciakami”.

Koordynatorzy akcji na terenie szkoły

KATARZYNA BURKNAP-MIECHOWICZ

NATALIA KĘPIŃSKA