




Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbyło się 4 września na nowym boisku szkolnym. Tradycyjnie przybyli na uroczystość uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Szczególnie liczną grupę stanowili rodzice uczniów klas pierwszych.
Zebranych powitała pani dyrektor Beata Grankim, pan wicedyrektor Jarosław Wołoszczak oraz pan wiceburmistrz Leszek Szefliński.
Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do klas.
TEKST I ZDJĘCIA MAŁGORZATA GOLUSDA


































